این مدرسه جای کیه؟

 

 

 

این مدرسه جای

 

کیست؟

 

 
 
 
 

ما فردا را برای تمام دانش‌آموزان فارسی‌زبان و خانواده‌هایشان ساختیم. کسانی که می‌دانند تجربه‌ی لذت‌بخشی که ستون اصلی آن خود بچه‌ها هستند چقدر در یادگیری و کسب مهارت مهم است. البته چه کسی می‌داند؟ شاید خیلی زود دایره‌ی مخاطبین ما هم گسترده‌تر شود و رده‌های سنی مدرسه‌ی فردا را به ۱ تا ۱۲۰ سال افزایش دهیم!

ما کارمان را با طراحی کلاس‌های درس بر مبنای رویکردهای نوین آموزشی برای پایه‌های سوم تا ششم دبستان شروع کردیم و البته در تلاشیم هرچه سریع‌تر درس‌ها و پایه‌های بیشتری را هم پوشش دهیم!

درِ مدرسه‌ی فردا به روی همه باز است. فرقی نمی‌کند دختر باشی یا پسر، داخل ایران زندگی کنی یا خارج از ایران، و هر چیز دیگری که به ظاهر بخواهد شما را از بقیه جدا کند. ما این‌جا با هستیم تا کارهایی که همیشه جاش در مدرسه خالی بوده را انجام دهیم! مدرسه‌ی فردا خوراک آن‌هایی است که هیچ وقت با مدرسه کنار نیامدند و دنبال چیزی بزرگ‌تر از نمره گرفتن بودند. اینجا شما خودتان مسیر و ابزار یادگیری خود را طوری که بیشتر دوست دارید انتخاب می‌کنید و تعیین می‌کنید که کلاس درس باید چطور پیش رود. مدرسه‌ی فردا متعلق به کسانی است که آرزوهایشان هیچ سقفی ندارد!